Jak nakupovat

Jak vložit inzerát

Inzerce na serveru www.prove.cz je zcela zdarma. Pro vložení inzerátu je nutné se zaregistrovat. Před každým vložením inzerátu si prosím přečtěte podmínky severu, abyste se přesvědčili, že Váš inzerát není s těmito podmínkami v rozporu. Inzerát, který nebude vyhovovat uvedeným podmínkám bude smazán.

Nový inzerát můžete vložit po kliknutí na odkaz Přidat inzerát, který naleznete na kterékoliv stránce serveru na horní liště (vpravo nahoře). Můžete zakliknout zda se jedná o BIO produkt. Pokud tak učiníte produkt se bude zobrazovat se značkou BIO. Prosíme abyste označovali produkty BIO pokud oprvadu jsou BIO kvality. Poté zvolíte sekci, do které se inzerát vloží. Prosíme abyste vkládali inzeráty do sprváných sekcí např. pokud prodáváte jablka nevkládejte je do sekce nápoje. Takový inzerát bude smazán.

Následně zvolíte název inzerujícího produktu, cenu a jednotku. Poslední položkou k přidání produktu je místo vyzvednutí. Místa vyzvednutí můžete zvolit více.

Při stiknutí na tlačítko přidat produkt se stránka přesměruje na úpravu. Nyní už je Váš produkt zobrazován ovšem můžete přidat další informace jako popis produktu a fotografie. Čím větší fotka, tím delší bude doba jejího vkládání. Fotografie by měla být ve formátu .jpeg jiné formáty nemusí být podporovány. Kliknutím na tlačítko upravit produkt se změny ihned projeví.

Inzerát je platný dokud jej neodstraníte.

 

Jak upravit / smazat inzerát

Pokud chcete upravit inzerát klikněte na tlačítko ''Moje produkty'' na hordní liště (nahoře vpravo). Po kliknutí se stránka přesměruje na seznam vašich produktů. V tabulce si naleznete produkt, který chcete upravit a na konci daného řádku naleznete tlačítko upravit / smazat